Pekinietim izkrīt un neataug spalva

Pirms 2 gadiem pie suņu friziera apcirpām pekiniešu sunītim spalvu, lai nebūtu karsti. Spalva neatauga,bet šogad janvārī sāka krist ārā tā saucamā pavilna, kas pēc cirpšanas palika. Bijām pie veta. Analīzēs uzrādījās, ka vainīgs lēnais vairogdzidzeris. Dzeram zāles jau 3 mēnesi. Vairogdziedzera hormoni ir dabūti normā, bet ar spalvu nekas nemainās,tikai suns paliek ēdelīgāks.Vietās,kur spalva nogājusi, āda paliek melna(suns ir ar melnu spalvu). Varbūt kādam ir pieredze šādā jautājumā un var ieteikt vetu, kas var palīdzēt. Sunītim 7 gadi.

Drole      Dieeta? Industriaalie masu paartikas izstraadaajumi (graudaugi un tehniskaas eljljas) vai normaals sunju paeediens (galja, kauli, zivis utml)?

Sunji ir carnivores, diemzheel vetiem tiek maaciits, ka omnivores, jo citaadi nebuus, kas slimo un BigPharma bizness paniiks.

https://www.dogsnaturallymagazine.com/give-them-meat-raw-dog-food/
2021-05-13 16:33

Leta  1   Tagad, pēc pievienošanās Rietumu pasaulei, arī cilvēku pārtika kļuvusi krimināli neveselīga. Resnās zarnas vēža rādītāji auguši reizes aš 8. Un pēc lidla uzvaras gājiena, ja tāds būs, augs vēl.
Jaunieši krīt ar onkoloģiju.
Nepiekrītu, ka neveselīgās cilvēku un dzīvnieku pārtikas mērķis ir ražot slimniekus, lai būtu, ko ārstēt. Pareizāk būtu teikt, ka ražotājiem un piegādātājiem tirgus ekonomikas apstākļos produkta veselīgums aizvirzās 100.vietā-trakajā skrējienā pēc peļņas. Peļņa būs tad, ja saražosim vairāk ar mazāku ražošanas resursu patēriņu. Tātad-audzējam vispār pārtiku laboratorijā, ko tur niekoties ar ķīmiju labībai vai antibiotikām zivīm, putniem. Ja nebūsim pietiekami efektīvi izmaksās, izzudīsim no kartes, tirgus taču atvērts un konkurenti elpo pakausī.
Savukārt vecajā labajā padomijā komandu ekonomikas un bieza žoga apstākļos nebija iemesla šādam žurku skrējienam pēc peļņas. Protams, šodienas Putina Krievijā tas pats kapitālisms, kas mums, vien ir. Un neizprotamu iemeslu dēļ tiek dancots pēc usa stabules.
2021-05-13 19:50

CoCoSan      Nu feisbukā domubiedru grupās tu atrastu lielāku atsaucību, ja vien nav plāns šeit savu pekinieti izprecināt. 2021-05-13 22:39

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu