Kā atbrīvoties no blusām?

ka varetu atbrivoties no dzivnieku blusam,ja tas ir pargajusas uz cilveku

VecmeitaARrunci    1 Vispirms atbluso to nabaga dziivnieku,ir taada lieta kaa stomazaans,nopeerkams vetaptiekaas,kaa lietot-izlasi netaa,man slinkums rakstiit.

marmelade11      Jādara viss kompleksi. Kādas 2 nedēļas vismaz 2x nedēļā samērā slapji jāmazgā grīda, ūdenim pievienojot Neostomazānu. Var nopirkt vetaptiekās vai aptiekās, kas arī tirgo vetmedikamentus. Visus paklājus kādu laiku novāc vispār, pirms tam, protams, izpurinot. Ja ir kājslauķis pie ieejas durvīm,to izpurini un sapūt ar to pašu Neostomazāna šķīdumu. Blusas dēj oliņas, tās uz grīdas, paklājos un citās vietās attīstās par maziem, caurspīdīgiem kāpuriņiem, no kuriem apm. 2 ned. attīstās jaunās blusas. Tāpēc ir svarīgi pārtraukt šo ciklu. Ja ir, tad arī mājas dzīvnieku jāizmazgā ar pretblusu šampūnu un pēc tam jālieto pretblusu pilieni vai siksna. Doma ir, visās iespējamās vietās, pārtraukt blusu dzīvošanu un attīstību. Reizēm ir vērts pat apstrādāt tuvāko koridoru, kas ved uz dzīvokli.

Esari    3 ..bladāc- nezināju, ka ir tādas "dzivnieku blusas"! ...ta jau ir cilveku blusas ari, vai?! :D
Bliņ- paņem, noperc takš tam radijumam pretblusu siksnu-- čomi saka, ka liidzot......nu i pie viena, pats/e var panesāt...mok blusas spiekdamas begs no mājas prom! :D

IzlozeLOZE    1 Dzīvniekam iesmērē sprandā pilienus un nebūs nekur arī citur blusas! Tikai īsto zļāi jānopērk vetaptiekā!
Vienīgi smilšu blusas ar lizolu jālej. Bet- varbūt tām arī līdz.

IzlozeLOZE    1 Blusas tiešām ir daudz šķirnes! Cilvēku blusas neesot tik lecīgas, vairāk lienošas. Un lielākas. Palasi grāmatās!

limonija      Dzīvnieku blusas neaiztiek cilvēkus - un otrādi:) Man vetārste šito teica - nav ko apvainot dzīvniekus, ka tie "aplaiž" cilvēkus ar blusām. Bet cīnīties vajag - katrā vetaptiekā pastāstīs - kā.

fargo    1 "Dzīvnieku blusas neaiztiek cilvēkus - un otrādi:) Man vetārste šito teica - nav ko apvainot dzīvniekus, ka tie "aplaiž" cilvēkus ar blusām. Bet cīnīties vajag - katrā vetaptiekā pastāstīs - kā."
un vēl kā aiztiek! piemēram, blusas, kas dzīvo pagrabos ieperinās mājas kaķos un tie atnes tās mājās un šīs blusas nesmādē cilvēkus nemaz.
nemaz nerunājot par mēri, kā vēsturisku piemēru.
slimoja žurkas. pārnesa blusas un "melnās nāves" epidēmijas... laikam nav jāstāsta par sekām.

miglainaa_plava  1   Fargo - no Taviem daudzajiem komentāriem ir skaidrs, ka ienīsti dzīvniekus kopumā un labprāt visus nomušītu. Tas nu ir par daudz! Vai tas vispār ir normāli?

Es, kā ilggadēja dzīvnieku turētāja arī varu piebalsot, ka ir dzīvnieku un ir cilvēku blusas, un man ir bijušas abas sugas, tā ka ir ko salīdzināt. Mani kaķi vienmēr staigājuši pa āru un bieži vein ir ar blusām, taču tās nekad man nav traucējušas, ja nu tikai nejaušības pēc kāda ir uzlekusi virsū. Savukārt cilvēku blusas es dabūju aizejot ciemiņos! Neatceros ko darīju, šķiet vienkārši pastiprināti mazgājos un mainīju veļu, bet pēc 2 nedēļām tās nomira.

VIZUAALAAmaaksla    1 fargo taisnība šoreiz! Blusas visas kož arī cilvēkam! Cik un kā- nianses.

fargo    1 miglainaa_plava (2015-10-26 22:58) viedoklis

kā tad! bet ir vēl trakāk, jo brokastīs es ēdu zīdaiņus, aizdzerot ar jaunavu asinim. kad jau, tad jau... ko vairs tur slēpties. tu mani atkodi.

blusas neuzlec virsū "nejaušības" dēļ. tas meklē "donoru" un nav tuvumā suņa vai kaķa, barosies no cilvēka. jā, šo sugu blusas mājo dzīvnieku kažokā, bet arī pērtiķi ir meža dzīvnieki... teorijā, tomēr indijas pilsētas ar tiem var būt apsēstas kā kādreiz taimskvērs ar baložiem.

Postremo      kalshnnikovs nederees?

Luusila  1   Un tāpēc, ka blusas mājo nevīžīgu saimnieku dzīvnieku kažokos, šķībi jālūr uz dzīvniekiem, aha.
Neostomazāns un skaustā pilināmi pretblusu līdzekļi.
Man mājās vienmēr ir bijuši mājdzīvnieki, pat vairāki vienlaicīgi, bet nekad nav bijušas blusas. Nav jau nekādi viduslaiki.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu