Varbūt kāds var izskaidrot ar ko atšķiras labrodors no dzeltenā retrīvera?

mapys      Ar to, ka tās ir 2 dažādas šķirnes.
Zelta retrīveram splava garāka.

Skaidrite_Leeninna      Laikam tas otrs bija domāts Zelta retrīvers (Golden Retriever). Arī labradors ir retrīvers (Labrador Retriever), tikai ar īsu spalvu, var būt melnā, brūnā vai dzeltenā (ir toņa variācijas) krāsā, savukārt, zelta retrīvers ir ar garu spalvu un tikai dzeltenā krāsā.

dzei_er_juings      Jāsaka gan, ka zeltainais retrīvers ir diezgan padumjš suns, tad jau labāk izvēlies kolliju.

Lucy      Nepazīstu tos šķirnes suņus,ja pēc gudrības, Vācu aitu suns ,tas man šķiet ir visgudrākais,kaut mans mazais Špicis pēc velna gudrs.

Arma      Nu nedomāju vis, ka zeltainais retrīvers būtu padumjš. Tāpat kā labradors. Vismaz man tādus nav nācies sastapt. Tie ir brīnišķīgi suņi - labi kompanjoni cilvēkam. Tiesa, viens trūkums viņam ir - ēd bezjēgā, pat tad, kad vairs lāgā negribas, un ir nepārspējams diedelnieks - pratīs atrast žēlsirdības stīdziņu pat visnocietinātākajā sirdī.

garaamejoshais      viens ir labrodors, otrs ir retriivers

Ruugtaa_pukje      Neuzskatu, ka labrodors būtu dumjš suns. Šie suņi ārzemēs ved aklos cilvēkus. Sunīšiem zaļa veste uz muguras ar uzrakstu- netraucēt, es strādāju.Esmu gan redzējusi tikai dzentenos labrodorus darbā.

sandra1111      labradoru iesaka ģimenēm ar maziem bērniem,,,,
BET vissssssgudrākie, skaistākie, uzticamākie ir kaukāzieši.

sleepnis      Baigie racēji. Vienkāršos laukos vēl nekas. Bet, ja domā uzturēt perfekcionistes glamūrdārzu, tad padomā vēlreiz.

kalatura      Labradoram-krāsu variācijas,zelta retrīveru melnā vai brūnā krāsā nedabūt!
Jebkurā gadījumā,draudzīgāku suni par šīm šķirnēm sastapusi neesmu.
2012-10-04

inaralaima      Manai meitai ir tīrasiņu brūnais labradors -dumjāks par katru parasto kranci.Savas mājas tā arī nav iemācījies atrast,kad vedu staigāt,katru reizi paiet garām saviem mājas vārtiņiem. 2019-09-29 15:06

Piparmetra      Man ir labradors, ļoti gudrs un šķirnei neraksturīgi nikns, vai vienkārši iemācijies no vecā suņa sargāt māju un šķirot cilvēkus. Jebkurš suns ir jāaudzina un jāiemāca pamatlietas. 2019-10-01 23:10

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu