Kane korso

Kane korsoInteresējos par Kane korso šķirnes suņiem. I-netā izlasījos viņu raksturojumu utt., bet varbūt kāds šāda suņa īpašnieks var pastāstīt sīkāk par šo šķirni? Kam jāpievērš uzmanību Kane korso iegādājoties un audzinot, kāda barība nepieciešama, kāds raksturs, kā arī kādas slimības raksturīgākas šādiem suņiem. Būšu ļoti pateicīga :)

selnija_      Manai draudzenei ir kane korso. Smuka meitene, skats draudīgs, bet īstenībā tāda nemaz nav.

jodo  3 3 http://www.dinozoo.lv/content/view/304/

tur daudz aprakstīts. Arī par satikšanu ar bērniem

Milestiba    1 Suns ir liels, masīvs, ārā dzīvot nespēj, jo spalva īsa, prasa daudz uzmanības un AKTIVITĀTES. Raksturs ļoti labs. Noteikti jādresē, jo suns ir nopietns. Normāls temperaments veidosies, ja būs normālā attieksme pret audzināšanu. Noteikti būtu jāiziet sociālizācija citu suņu un cilvēku vidū.
Jābaro pareizi, kā lielus suņus. Līdz 1 gadam - noteikti jādod kaļķi. Veselības ziņā diezgan veseli. Jāpievērš uzmanība vienīgi locītavām (var būt displāzijas un artrīti, tāpēc jāseko slodzēm). Pirms pikrkšanas, varat prasīt audzētājiem suņa vecāku analīzes uz displāzijām. Par pareizo ēdināšanu lieliem suņiem jautājiem vetklīnikās, nebarojiet ar barībām, ka pārdodas cilvēku veikalos.
Lūdzu :)

NakcPutns    3 uhu, redzēju pa teļļuku sižetu, ļoti smuks, sevišķi tas gudrais ģīmis, ar kuru tā vien gribētos padalīties visās savās problēmās...un sagaidīt kādu padomu...:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu