Bīgls

Lūdzu pastāstiet par bīgliem! Vai tas ir labs sabiedrotais bērniem? Kādas to raksturīgākās īpašības!
Jautā Maxinsh 2011-01-24 21:11

Skaidrite_Leeninna (2011-01-24 21:16)      http://www.wolmarstar-beagle.lv/par_bigliem.htm
Rekomendēju.

viensdivitriis (2011-01-24 21:48)      bīgls ir uzticams draugs, gudrs, egoists un spītības iemiesojums :D
ļoti neatlaidīgi jāaudzina.. vajadzīgas daudz fiziskas aktivitātes.
nevienu mirkli nenožēloju, ka izvēlējos bīglu. labs draugs :)

karbonaade (2011-01-24 21:57)      Manam kaimiņam ir bīglu meitene. Līdz tam man likās, ka bīgls ir baigi ok....
Bet patiešām spītīgs radījums. Neaizmirsti, ka dzinējs. Mežā paņems virzienu un mauks (ļoti personisks novērojums, jo mēdz iet uz mežu kopā ar manu plušķaini).Ja viņa tiek manā sētā, es viņu rokā dabūt nevaru, pat ja tieku pie saites, no vietas izkustināt un dabūt man vajadzīgā virzienā ir problēmas, un viņa uzskata, ka labāk par mani zina, kas darāms (salīdzināšanai - ar rotiņu tieku galā elementāri). Labi, beibe vēl jauna.
Bet, ja līdz šim man likās, ka bīgls ir variants... tad tagad... nezinu.
Agresīva gan nav, vismaz pagaidām. Labi tas, ka nav spalvu, ar ausīm gan varētu būt zināmas problēmas, kā jau visiem garausainajiem.

Bibine (2011-01-24 22:18)      ..... medību dzinējsuņi ir ar savu raksturu. Spītīga, pie pirmā izrāviena - vispirms izskries pa pēdām, tad paklausīs, ko saimnieks sauc.....
raksturā ļoti padevīga, iecietīga, ļoti pieķeras savam saimniekam, varētu būt ka izrāda greizsirdības pazīmes (kaut arī gudrākie zinātāji par bigļiem runā, ka nekož- mūsējā atsevišķus cilvēkus biku ir pabiedējusi). Jā, ausis viņām gan ir vārgas, tās ir jāuzmana, lai nerastos iekaisumi. nezinu, kā ar cilvēkbērniem, bet mūsu Bellīte pat kaķēnu uzskata par savu bērnu , ne tam tuvoties kāds drīkst, ne tas kaķēns var iepīkstēties, tā tuliņ laiza un mīļo.

verso (2011-01-24 22:19)      Kursa biedrenei ir un viņa teica, ka diezgan padumjšs. Viņai ir arī labradors. Nu ne salīdzināt. Bīgli diez ko nepakļaujoties dresūrai. Skatās no lielās kuces un tad reizēm ko pakaļdarina, bet pa lielam - pats sev saimnieks un iepūt vējiņ, ļipiņā :)

AnnaFreud (2011-01-25 00:56)      man ir tikai pozitīva pieredze ar bīgliem. saka, ka tie ir mazie labradori. viņu var turēt dzīvokļos, draudzīgi, lustīgi, tiklīdz pašai būs normāls režīms - ņemšu bīglu.
verso - a to bīglu kāds dresēja?!
nevajadzētu aizmirst, ka dresēt vajag jebkuru suni! jebkuru. vācu aitu, labradoru, taksi vai čihujahuja. un vēl.. kāds saimnieks.. tāds suns
no mazajiem suņiem varu ieteikt miniatūro pūdeli - lielāku draudzības un pozitīvisma iemiesojumu neesmu redzējusi. vecākiem jau otrais pēc kārtas un visi ir sajūsmā.

slieks (2011-01-25 09:58)      Es arī biju par bīglu sadomājusies, bet veterinārs mani atrunāja. Teica, ka tomēr esot medību suns ar visām no tā izrietošām vajadzībām. Un viņi nerejot bet kaucot, jo tā it kā saucot kopā savu baru.

dviiniite (2011-01-25 14:42)      Mazliet apraksts sunuks.lv. Ļoti kustīgs, draudzīgs suns vienīgi patīk piedzīvojumi... reizēm aizmūk.

kumiss (2014-11-24 01:59)      Nevar turēt dzīvoklī un vajag daudz kustības. Kā jau te rakstija-ies pa pēdām vispirms, tikai tad klausīs saimnieku..

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu