Suņa puika vai meitene?

Velamies kucenu, bet nezinam ko labak, meiteni vai puiku, mana gimene ir berni. Viena sieviete teica, ka labak sunju meitene ar berniem juisies, bet turpreti viram berniba bija sunju puika. Velejos dzirdet jusu viedokli par to, pastastiet par saviem miluliem un rakstura ipatnibam!

Gribam vacu aitas suni.

Paldies par atbildi!

markess      Ceru ka ne dzivikli suns tiks turets??
Meitenem ir techka,puikas apchura kaktus.Tik lielu suni jatur tikai ara,istabai var kadu mopsiti.

oila      ja meitenīti,un neesat plānojuši vismaz 3-4 reizes kucēnus, tad viņa jāsterilizē(tā viņai būs vieglāk)jo , ja meklēsies, viņa būs nelaimīga un Jūs arī.
bet suņupuiku-es domāju vieglāk(man bijuši tikai puiši)
vācu aitu suņiem prāts jau ielikts šūpulī( bet tas nenozīmē, ka pienesīs hamburgerus un bez mācīšanas būs kā REKSIS(no filmas))

Kamija      puikas ož pēc vēja, meitenēm dzimst bērni :p

mēs puiku ņemsim :) negribu nodarboties ar sterilizācijas procedūrām :)

Bekka      Man ir suņu meitene, jau 6 gadus veca, divreiz gadā ir mums tās meiteņu lietas, un nekas mums traks nenotiek, no mājām prom nemūk, tik pastaigājoties jāņem kāda stiba līdz, jo ir neapzinīgi suņu puiku saimnieki, kas viņiem ļauj skraidīt tāpat. Pirms šī suņa bija suņu puika un ar to bija grūtāk, jo kad apkārtējas meitenes meklējās, sētā bija grūti noturēt, rāvās piedzīvojumos, kļuva nepaklausīgs. Ar bērniem kuces arī ir pacietīgākas un mīļākas.

dzouzefine      Meiteni.

markinc      Ģimenē ar kucīti ir vieglāk. Bet vācu aitu ņemt var tikai tad kad privātmāja, savādāk sunim tā nav dzīve. Manai haskija meitenei pat sēta ir par mazu - patstāvīgi izrok tuneli brīvībā - izdzenā visus apkārtnes suņus (bez problēmām - haskijos 50% ir no vilka - citi suņi to jūt) un tad kaut kad atnāk mājās. No puikām man bija angļu buldogs :) Absolūti fifīgs suns, bērniem laikam bija vismīļākais, jo lāva stūķēt sevi kaut kādās drēbēs, bāza viņu leļļu mājās... A viņam tik laime - sprauslāja un laizīja bērniem degunus.

kafelate      Man meitene, gadu veca, pagaidaam nav probleemu.

wolands  1   Meiteni, bet pēc pirmajiem kuceniem labāk sterilizēt. Ir bijusi nesterilizēta meitene un sterilizēta. Ar to izsargāšanu - gruti. Pielūdzeju bari besī laukā un tā jūraskola ar nav diez kas :(

lapsinja07      2 dienas atpakaļ jau biji ielikusi PA, ka vēlaties suņuku/ vācu aitas šķirnes/, tagad jautājums par dzimumu..........VAI TIEŠĀM TAM ESAT GATAVI????

Auguste      mans VAS puika.. ņēmu aiz apsvēruma, lai nav jācīnās ar negribētiem kucēniem. tā kā tuvākajā apkārtnē māju, kurās būtu kuču nav, vismaz paagaidām viņa 2 ar kapeikām gados problēmu arī nav.
ar suņiem pieredzējušāki cilvēki man teica, ka kuces esot viltīgākas, sarežģītākas, var būt ļaunatminīgas, kamēr puikas vienkāršāki, lai arī ar puikām stingri jānosprauž robežas par to, kurš galvenais.. Lai vai kā - es par puikām ;) Un nožēlojusi pagaidām savu izvēli neesmu :)

kas attiecas uz allux komentu - ja suns ir dominants, cels kāju neatkarīgi no dzimuma :)

Si_Si_Dra_      Man ir bijuši četri vācu aitu suņi-trīs puikas un viena meitene. Un jā kuci vairs nekad neņemtu,vienīgi ja gribētu nodarboties ar kucēnu biznesu.
Tagadējais suns auga kopā ar bērnu,un ir labākie draugi. Iepriekšējais arī. Par kuci to nevaru teikt.
Viennozīmīgi grūtāk bij ar kuci,mācīt bij ļoti grūti,ja kas nepatika rādija zobus,tad nāca brīdis,kad sāka iet prom no mājām,pat sēta neatturēja.
Ko varu teikt par puikām,neviens no viņiem man nekad nav rādijis zobus un arī mācīt vieglāk

Skaidrite_Leeninna      Spriežot pēc komentāriem, var saprast, ka dažiem te suns/kuce vispār nekad nav bijis.
Topika autorei ieteiktu tomēr vēl vairākkārt pārdomāt, vai vispār esat gatavi ģimenē paņemt vēl vienu ģimenes locekli - jautājumi par suņa iegādi (konkrētu šķirni, dzimumu) jāuzdod profesionāļiem/audzētājiem, nevis izklaides portālā. Man pašai ir gan kuce, gan suns (labradori), abi mīļi, bet... zinu, ka nākotnē nekad vairs cits suņu puika manā mājā nebūs.

NakcPutns      KAFELATE, lōģiski, ka ar viengadīgu meijtenīti nau problēmu, 7gadīgaij cilvēkmeijtenīteij arī puijši maz innntrsē, pagaijdi 2-3 (14-21) gadu vecumu... oijoijoij...:DDD

Keeta      Ja dzīvo pilsētā...nu,nav patīkami,ka šis pie katra mieta kāju ceļ! iesaku tomēr kucīti! 2011-01-10

picirilla      Iesaku meiteni - bildē var redzēt manu vismīļāko , visgudrāko , visskaistako , vislabako ...utt., utjpr. ... kucīti - pundurpinčeri . 1x kucenus un sterilizēt - i sunītei labi , i pašiem miers . Bezgalīgi mīļa , uzticīga un paļāvīga . 2011-02-01

pukitis200676      labak izveleties mazaku suni,puiku,tad berniem bus prieks! 2011-02-02

dzidrux      Labak nenem neko!Jo ja majas ir suns tad aizbraukt uz paris dienam nekur nevari(protams,ja dzivo viena)Es dzivoju viena,man ir Reksis,burtiski aizbraukt no majam ir problematiski,jo lidz ari to zveru nevar vazat,vajag pasi uzpurni,bileti u.tt.Vispar dzivnieks uzliek samera lielu atkaribu no vina.Luk ,ta!! 2011-02-27

dalay      Ja gribi vel sunjus ņem meiteni ,ja negribi puiku pavisam vnk 😂 2020-08-09 19:05

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu